Property Sale
Sale
$455,700
Sq Ft1,694DeedBook 19535, Page 759Recorded11/13/2023
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,303 | +5.3% |
| 2024 | $7,888 | +20.9% |
| 2023 | $6,522 | +0.4% |
| 2022 | $6,494 | +4.5% |
Year Built: 1953
7 Pollys Park Drive
Residential
33 Sand Creek Lane
Residential
73 Iberis Lane
Residential
24 Pine Tree Road
Residential
55 Blue Heron Drive South
Residential