Property Sale
Sale
$240,000
DeedBook 4618, Page 607
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,891 | +5.3% |
| 2024 | $7,497 | -0.6% |
| 2023 | $7,541 | +0.4% |
| 2022 | $7,508 | +4.5% |
Year Built: 1960
31 Pilot Road
Residential
340 Cheryl Drive
Residential
53 Seabreeze Road
Residential
4 Bartine Street
Residential
30 Harbor View Lane
Residential