Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,986 | +5.3% |
| 2024 | $7,587 | +21.9% |
| 2023 | $6,223 | +0.4% |
| 2022 | $6,195 | +4.5% |
Year Built: 1955
1 Pollys Park Drive
Residential
185 Bay Stream Drive
Residential
101 Wave Way
Residential
263 Kettle Creek Road
Residential
100 Mello Lane
Residential