Property Sale
Sale
$195,000
DeedBook 4819, Page 35
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,208 | +5.3% |
| 2024 | $12,548 | +22.4% |
| 2023 | $10,249 | +0.4% |
| 2022 | $10,204 | +4.5% |
Year Built: 1974
69 Wood Haven Road
Residential
44 Lagoon Drive East
Residential
33 Sunrise Way
Residential
333 Stephan Avenue
Residential
85 Sunrise Blvd
Residential