Property Built
Built
Year Built: 1996
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,378 | +5.3% |
| 2024 | $10,810 | +11.0% |
| 2023 | $9,742 | +0.4% |
| 2022 | $9,699 | +4.5% |
Year Built: 1996
347 Aldo Drive
Residential
288 Cambourne Drive
Residential
24 Pilot Road
Residential
19 Drake Way
Residential
359 Stephan Avenue
Residential