Property Sale
Sale
$460,000
DeedBook 14018, Page 1845
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,997 | +5.3% |
| 2024 | $7,597 | +2.4% |
| 2023 | $7,419 | +0.4% |
| 2022 | $7,386 | +4.5% |
Year Built: 1977
337 Cheryl Drive
Residential
80 Sixteenth Street
Residential
264 Maine Street
Residential
21 Channel Road
Residential
42 Osprey Drive
Residential