Property Built
Built
Year Built: 1996
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,309 | +5.3% |
| 2024 | $9,794 | +7.5% |
| 2023 | $9,108 | +0.4% |
| 2022 | $9,068 | +4.5% |
Year Built: 1996
169 Grande Woodlands Way
Residential
207 Downhill Run
Residential
230 Liberty Bell Road
Residential
4801 Saddleback Lane
Residential
4207 Galloping Hill Lane
Residential