Property Sale
Sale
$103,000
DeedBook 5516, Page 938
Year Built: 1941
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,704 | +5.3% |
| 2024 | $9,219 | +15.9% |
| 2023 | $7,951 | +0.4% |
| 2022 | $7,916 | +4.5% |
Year Built: 1941
1499 Todd Road
Residential
1164 Church Road
Residential
508 Fielders Lane
Residential
14 Froriep Lane
Residential
301 Woodview Court
Residential