Property Sale
Sale
$35,000
DeedBook 5270, Page 482
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,419 | +5.2% |
| 2024 | $1,348 | -10.8% |
| 2023 | $1,511 | +0.4% |
| 2022 | $1,505 | +4.5% |
Year Built: 1993
1704 Arthur Street
Residential
1710 Arthur Street
Residential
1601 Arthur Street
Residential
1504 Arthur Street
Residential
1301 Arthur Street
Residential