Property Sale
Sale
$900,000
Sq Ft2,436DeedBook 20071, Page 169Recorded7/15/2025
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,542 | +5.3% |
| 2024 | $10,016 | +6.1% |
| 2023 | $9,437 | +0.4% |
| 2022 | $9,396 | +4.5% |
Year Built: 1979
1417 Silverton Road
Residential
2131 Vermont Avenue
Residential
2160 Vermont Avenue
Residential
1909 Vermont Avenue
Residential
1228 Mercedes Bend
Residential