Property Sale
Sale
$73,000
DeedBook 3845, Page 731
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2018 | $7,038 | +3.9% |
| 2017 | $6,777 | +5.4% |
| 2016 | $6,429 | +3.1% |
| 2015 | $6,237 | +14.4% |
Year Built: 1970
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.