Property Sale
Sale
$91,500
DeedBook 4128, Page 314
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,656 | +5.3% |
| 2024 | $7,274 | +5.3% |
| 2023 | $6,907 | +0.4% |
| 2022 | $6,877 | +4.5% |
Year Built: 1975
12 Buckingham Drive
Residential
4 New Castle Court
Residential
1050 Feathertree Drive
Residential
942 Millstone Court
Residential
20 Buckingham Drive
Residential