Property Sale
Sale
$197,000
DeedBook 10092, Page 1724
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,853 | +5.3% |
| 2024 | $7,461 | +13.6% |
| 2023 | $6,570 | +0.4% |
| 2022 | $6,541 | +4.5% |
Year Built: 1969
1544 Concord Way
Residential
16 London Court
Residential
1805 Grantwood Drive
Residential
141 Stone Hedge Drive
Residential
912 Indian Hill Road
Residential