Property Sale
Sale
$70,000
DeedBook 4042, Page 341
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,397 | +5.3% |
| 2024 | $7,028 | +19.2% |
| 2023 | $5,898 | +0.4% |
| 2022 | $5,872 | +0.1% |
Year Built: 1969
39 Squire Court
Residential
19 Yorkshire Drive
Residential
1866 Starboard Court
Residential
329 Barcelona Drive
Residential
3 Buckingham Drive
Residential