Property Sale
Sale
$46,550
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,980 | +5.4% |
| 2024 | $7,569 | +8.2% |
| 2023 | $6,994 | +0.5% |
| 2022 | $6,962 | +4.7% |
Year Built: 1973
20 Buckingham Drive
Residential
19 Cambridge Court
Residential
20 Oak Glen Road
Residential
511 San Juan Drive
Residential
960 Brightwood Drive
Residential