Property Sale
Sale
$21,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,291 | +5.3% |
| 2024 | $4,077 | -0.9% |
| 2023 | $4,114 | +0.4% |
| 2022 | $4,096 | +4.5% |
Year Built: 1960
235 Silver Bay Road
Residential
2035 Yorktowne Blvd
Residential
82 Niagara Drive
Residential
67 Seabreeze Road
Residential
68 Maine Street
Residential