Property Sale
Sale
$234,900
DeedBook 11921, Page 379
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,051 | +5.3% |
| 2024 | $4,798 | +11.1% |
| 2023 | $4,319 | +0.4% |
| 2022 | $4,300 | +4.5% |
Year Built: 1972
66 Brand Road
Residential
63 Blue Heron Drive South
Residential
352 Cheryl Drive
Residential
73 Loganberry Lane
Residential
108 Woodland Drive
Residential