Property Sale
Sale
$68,000
DeedBook 4488, Page 760
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,441 | +5.2% |
| 2024 | $5,172 | +21.7% |
| 2023 | $4,248 | +0.4% |
| 2022 | $4,230 | +4.5% |
Year Built: 1952
2308 Pine Grove Avenue
Residential
593 Garfield Ave Unit 2
Residential
593 Garfield Ave Unit 13
Residential
593 Garfield Ave Unit 5
Residential
593 Garfield Ave Unit 28
Residential