Property Sale
Sale
$181,317
From:
To:
Sq Ft1,380DeedBook 17251, Page 839Recorded9/26/2018
From:
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,394 | +5.2% |
| 2024 | $5,127 | +11.7% |
| 2023 | $4,589 | +0.4% |
| 2022 | $4,569 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1940
611 Parkside Avenue
Residential
554 Gilford Avenue
Residential
1178 Cottonwood Drive
Residential
43 Second Bayway
Residential
1121 Dove Street
Residential