Property Sale
Sale
$265,000
DeedBook 13763, Page 1962
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,082 | +5.2% |
| 2024 | $4,831 | -1.4% |
| 2023 | $4,902 | +0.4% |
| 2022 | $4,881 | +4.5% |
Year Built: 1958
1738 Mohawk Drive
Residential
840 New Jersey Avenue
Residential
734 Northstream Drive
Residential
575 Alfred Lane
Residential
884 Briarcliff Drive
Residential