Property Sale
Sale
$450,000
Sq Ft2,052DeedBook 18662, Page 1035Recorded9/3/2021
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,681 | +5.2% |
| 2024 | $7,301 | +2.6% |
| 2023 | $7,114 | +23.9% |
| 2022 | $5,741 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1972
1640 Shady Lane
Residential
1629 Partridge Street
Residential
1604 Quail Road
Residential
1604 Deer Hollow Drive
Residential
648 Huckleberry Lane
Residential