Property Sale
Sale
$53,000
DeedBook 4011, Page 230
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,286 | +5.2% |
| 2024 | $5,975 | -0.5% |
| 2023 | $6,007 | +0.4% |
| 2022 | $5,981 | +4.5% |
Year Built: 1965
1440 Nevada Drive
Residential
552 Fountain Drive
Residential
609 Duchess Court
Residential
1593 Deer Hollow Drive
Residential
808 Pine Shore Road
Residential