Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 14222, Page 1720
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,578 | +5.3% |
| 2024 | $1,499 | +36.4% |
| 2023 | $1,099 | +0.4% |
| 2022 | $1,094 | +0.0% |
Year Built: 1971
50 Dover Walk
Residential
11 Dover Walk
Residential
45 Dover Walk
Residential
60 Dover Walk
Residential
19 Dover Walk
Residential