Property Sale
Sale
$360,000
DeedBook 4643, Page 716
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,413 | +5.3% |
| 2024 | $10,843 | +1.3% |
| 2023 | $10,706 | +0.4% |
| 2022 | $10,659 | +4.5% |
Year Built: 1985
187 Lamdan Lane
Residential
189 Dugan Lane
Residential
1587 Sea Island Drive
Residential
1263 Coulter Street
Residential
174 Dugan Lane
Residential