Property Built
Built
Year Built: 1998
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,002 | +5.3% |
| 2024 | $12,352 | +9.4% |
| 2023 | $11,296 | +0.4% |
| 2022 | $11,246 | +4.5% |
Year Built: 1998
1241 Steeplechase Court
Residential
1218 Steeplechase Court
Residential
1225 Steeplechase Court
Residential
1595 Penbrook Court
Residential
1244 Steeplechase Court
Residential