Skip to content

50 Blue Jay DriveToms River, NJ 08755

Last Sale Date
Jan 13, 2024

Property Information

Block411
Lot117
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page5801

Building Details

Building Class10
Description1B
Dwellings1
ZoningSPLT
Sq Footage3,109
Acreage12.76

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$2,500,000
27%
Improvement Value:$6,860,000
73%
Total Assessment$9,360,000

Sale
$0