Property Sale
Sale
$66,000
DeedBook 11085, Page 315
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,186 | +5.2% |
| 2024 | $2,077 | +50.4% |
| 2023 | $1,381 | +0.4% |
| 2022 | $1,375 | +4.5% |
Year Built: 1969
35 Bellflower Court
Residential
18 Columbine Circle
Residential
72 Columbine Circle
Residential
54 Golden Glow Circus
Residential
16 Primrose Court
Residential