Property Sale
Sale
$215,000
Sq Ft912DeedBook 18743, Page 1787Recorded10/26/2021
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,438 | +5.3% |
| 2024 | $3,266 | +183.7% |
| 2023 | $1,151 | +0.6% |
| 2022 | $1,144 | +6.7% |
Year Built: 1972
45 Golden Glow Circus
Residential
64 Lark Spur Court
Residential
123 Columbine Circle
Residential
18 Bellflower Court
Residential
48 Columbine Circle
Residential