Property Sale
Sale
$89,900
From:
To:
Sq Ft916DeedBook 16832, Page 1424Recorded8/10/2017
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,409 | +5.3% |
| 2024 | $2,288 | +42.2% |
| 2023 | $1,609 | +0.4% |
| 2022 | $1,602 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1970
31 Yucca Court
Residential
16 Buttercup Court
Residential
41 Sunflower Lane
Residential
16 Cheddar Pink Cove
Residential
48 Gardenia Way
Residential