Property Sale
Sale
$71,500
DeedBook 14938, Page 993
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,443 | +5.2% |
| 2024 | $2,321 | +41.2% |
| 2023 | $1,644 | +0.4% |
| 2022 | $1,636 | +4.5% |
Year Built: 1969
23 Buttercup Court
Residential
93 Fox Glove Run
Residential
57 Green Drive
Residential
78 Lark Spur Court
Residential
14 Firethorn Way
Residential