Property Sale
Sale
$305,000
Sq Ft1,024DeedBook 20143, Page 427Recorded9/24/2025
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,480 | +5.3% |
| 2024 | $2,356 | +43.1% |
| 2023 | $1,646 | +0.4% |
| 2022 | $1,639 | +4.5% |
Year Built: 1970
64 Coral Bell Hollow
Residential
23 Wall Cress Court
Residential
36 Harebell Hollow
Residential
50 Golden Glow Circus
Residential
26 Heather Narrows
Residential