Property Sale
Sale
$125,000
From:
To:
Sq Ft779DeedBook 16680, Page 1646Recorded3/10/2017
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,354 | +5.3% |
| 2024 | $2,236 | +41.0% |
| 2023 | $1,586 | +0.4% |
| 2022 | $1,579 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1970
12 Acacia Row
Residential
110 Fox Glove Run
Residential
52 Coral Bell Hollow
Residential
24 Coral Bell Hollow
Residential
12 Cheddar Pink Cove
Residential