Property Sale
Sale
$98,000
DeedBook 14502, Page 224
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,411 | +5.3% |
| 2024 | $2,290 | +37.4% |
| 2023 | $1,666 | +0.4% |
| 2022 | $1,659 | +4.5% |
Year Built: 1970
9 Golden Glow Circus
Residential
23 Acacia Row
Residential
40 Coral Bell Hollow
Residential
44 Coral Bell Hollow
Residential
60 Columbine Circle
Residential