Property Sale
Sale
$415,000
Sq Ft2,252DeedBook 19237, Page 1065Recorded11/29/2022
From:
To:
Year Built: 1875
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,574 | +5.3% |
| 2024 | $8,146 | +26.3% |
| 2023 | $6,447 | +0.4% |
| 2022 | $6,419 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1875
612 Weston Drive
Residential
512 Buxton Road
Residential
508 Buxton Road
Residential
501 Buxton Road
Residential
69 East Rolling Hills Ct
Residential