Property Sale
Sale
$700,000
DeedBook 20156, Page 505Recorded10/7/2025
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,031 | +5.3% |
| 2024 | $5,730 | +81.3% |
| 2023 | $3,160 | +0.4% |
| 2022 | $3,146 | +4.5% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.