Property Sale
Sale
$166,424
DeedBook 10218, Page 986
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,998 | +5.3% |
| 2024 | $6,649 | +4.1% |
| 2023 | $6,385 | -3.8% |
| 2022 | $6,640 | +0.0% |
Year Built: 2000
133 Golf View Blvd
Residential
977 Feathertree Drive
Residential
993 Feathertree Drive
Residential
998 Feathertree Drive
Residential
1702 Queen Anne Layne
Residential