Property Sale
SaleMulti
$142,000
DeedBook 10291, Page 353
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,488 | +5.5% |
| 2024 | $4,254 | -1.4% |
| 2023 | $4,314 | +0.5% |
| 2022 | $4,294 | +0.0% |
Year Built: 1992
704 Carnaby Layne
Residential
1007 English Layne
Residential
1002 English Layne
Residential
905 English Layne
Residential
1218 Meadowbrook Court
Residential