Property Sale
Sale
$383,000
Sq Ft1,260DeedBook 20192, Page 1346Recorded11/12/2025
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,817 | +5.3% |
| 2024 | $3,626 | +3.0% |
| 2023 | $3,522 | +0.4% |
| 2022 | $3,507 | +0.0% |
Year Built: 1986
1015 Waters Edge Drive
Residential
1517 Waters Edge Drive
Residential
118 Waters Edge Drive
Residential
219 Waters Edge Drive
Residential
1012 Waters Edge Drive
Residential