Property Sale
Sale
$245,000
Sq Ft1,260DeedBook 18541, Page 63Recorded6/21/2021
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,906 | +5.2% |
| 2024 | $3,711 | +5.4% |
| 2023 | $3,522 | +0.4% |
| 2022 | $3,507 | +0.0% |
Year Built: 1986
1016 Waters Edge Drive
Residential
516 Waters Edge Drive
Residential
1017 Waters Edge Drive
Residential
1918 Waters Edge Drive
Residential
819 Waters Edge Drive
Residential