Property Sale
Sale
$234,500
Sq Ft1,260DeedBook 18246, Page 1150Recorded1/6/2021
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,437 | +5.3% |
| 2024 | $4,215 | +19.7% |
| 2023 | $3,522 | +0.4% |
| 2022 | $3,507 | +0.0% |
Year Built: 1987
1918 Waters Edge Drive
Residential
119 Waters Edge Drive
Residential
1016 Waters Edge Drive
Residential
1519 Waters Edge Drive
Residential
1513 Waters Edge Drive
Residential