Property Sale
Sale
$139,000
DeedBook 5749, Page 919
Year Built: 1982
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,654 | +5.3% |
| 2024 | $6,322 | +10.9% |
| 2023 | $5,698 | +0.4% |
| 2022 | $5,673 | +4.5% |
Year Built: 1982
30 Clarkson Drive
Residential
156 Pinewood Road
Residential
124 Alissa Drive
Residential
117 Westwood Drive
Residential
33 Russell Street
Residential