Property Sale
Sale
$125,000
DeedBook 4453, Page 879
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,863 | +5.2% |
| 2024 | $6,524 | +13.5% |
| 2023 | $5,749 | +0.4% |
| 2022 | $5,724 | +4.5% |
Year Built: 1973
522 San Juan Drive
Residential
988 Shadow Oak Drive
Residential
350 Flaam Street
Residential
326 Barcelona Drive
Residential
616 Cedar Grove Road
Residential