Property Sale
Sale
$323,000
DeedBook 13953, Page 988
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,856 | +5.2% |
| 2024 | $6,517 | -0.4% |
| 2023 | $6,546 | +0.4% |
| 2022 | $6,517 | +4.5% |
Year Built: 1973
500 San Juan Drive
Residential
174 Shenandoah Blvd
Residential
21 Oak Glen Road
Residential
999 Port Au Prince
Residential
166 Stowe Street
Residential