Property Sale
Sale
$203,000
DeedBook 5530, Page 411
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,224 | +5.2% |
| 2024 | $7,817 | +1.8% |
| 2023 | $7,680 | +0.4% |
| 2022 | $7,647 | +4.5% |
Year Built: 1988
1445 Ottawa Court
Residential
101 Wales Layne
Residential
1606 Marco Island Drive
Residential
206 Wales Layne
Residential
505 Aberdeen Layne
Residential