Property Sale
Sale
$436,000
DeedBook 11996, Page 43
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,297 | +5.2% |
| 2024 | $10,739 | +15.2% |
| 2023 | $9,319 | +0.4% |
| 2022 | $9,278 | +4.5% |
Year Built: 1983
746 Ryan Run
Residential
791 High Meadow Drive
Residential
790 High Meadow Drive
Residential
48 Redwood Drive
Residential
1006 Samantha Way
Residential