Property Sale
Sale
$315,000
DeedBook 12148, Page 1877
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,510 | +5.2% |
| 2024 | $6,188 | +12.5% |
| 2023 | $5,501 | +0.4% |
| 2022 | $5,477 | +4.5% |
Year Built: 1973
1003 Twin Oaks Drive
Residential
916 Eaglehurst Road
Residential
1012 Twin Oaks Drive
Residential
231 Lester Road
Residential
336 Killarney Drive
Residential