Foreclosure Case F-016205-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,989 | +5.2% |
| 2024 | $7,594 | +3.3% |
| 2023 | $7,352 | +0.4% |
| 2022 | $7,320 | +4.5% |
Year Built: 1978
815 Gilmores Island Road
Residential
829 Bay Avenue
Residential
1009 Sheila Drive
Residential
22 North Tunesbrook Drive
Residential
1 North Tunesbrook Drive
Residential