Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,167 | +5.2% |
| 2024 | $7,764 | +28.2% |
| 2023 | $6,057 | +0.4% |
| 2022 | $6,030 | +4.5% |
Year Built: 1930
19 Terrace Avenue
Residential
1029 Indian Hill Road
Residential
1013 Lakewood Road
Residential
994 Vaughn Avenue
Residential
910 Stafford Drive
Residential