Property Sale
Sale
$330,000
DeedBook 13841, Page 118
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,610 | +5.2% |
| 2024 | $6,284 | +3.7% |
| 2023 | $6,057 | +0.4% |
| 2022 | $6,030 | +4.5% |
Year Built: 1975
898 Yellowbank Road
Residential
152 Shenandoah Blvd
Residential
340 Barcelona Drive
Residential
905 Yellowbank Road
Residential
503 Delos Drive
Residential