Property Sale
Sale
$286,000
DeedBook 14923, Page 1439
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,827 | +5.2% |
| 2024 | $7,440 | +12.4% |
| 2023 | $6,621 | +0.4% |
| 2022 | $6,592 | +4.5% |
Year Built: 1984
1901 Edwards Layne
Residential
1806 Thatcher Layne
Residential
905 Yellowbank Road
Residential
2006 Edwards Layne
Residential
1207 King George Layne
Residential